МоваRussian Українська
МоваRussian Українська

Умови угоди

Умови угоди інтернет-магазину PamPamStudio

Інтернет-магазин PamPamStudio (як Продавець далі по тексту) з одного боку і замовник послуг і товарів (як Покупець далі по тексту) з іншого боку підтверджують зобов'язання дотримання цієї Угоди.

1.Особенності РЕЄСТРАЦІЇ КОРИСТУВАЧА.

1.1 Під час оформлення і складання замовлення, Покупець приймає беззастережну згоду з діючими умовами.

1.2 Отримана персональна інформація про Покупця, про його особистих даних ні за яких обставин, згідно конфіденційності не буде передана третім особам, але буде збережена з метою можливості надалі надати послуги, обумовлені на сайті. Продавець має право на повноцінне користування наданими відомостями і їх обробку в намірі маркетингового моніторингу (статистика відвідування сайту, електронна розсилка і т.д.).

1.3 Покупець підтверджує свою згоду на внесення достовірної та актуальної інформації про доступні контактах і про себе.

2. ОСОБЛИВІ УМОВИ ОБРОБКИ ЗАКОЗОВ ТА ЇХ СУПРОВОДУ. 2.1. Прийом замовлень здійснюється за допомогою сайту www.pam-pam.com.ua, а також за телефоном 063-199-96-19

2.2. Вхідна лінія дзвінків приймає і обробляє заяви з понеділка по суботу, в період часу з 11 до 22

2.3. Повідомлення-підтвердження буде направлено Покупцеві за адресою електронної пошти, свідомо внесеному в реєстраційній формі. Оповіщення про затвердження обробки замовлення і попередження готовності для зв'язку з менеджером для детального уточнення всіх нюансів замовлення.

2.4 Замовлення вважається не оформленим, а значить, не дійсним для виконання за умови, якщо Покупець пропустив етап затвердження замовлення з менеджером інтернет-магазину в дистанційному телефонному режимі (немає відповіді на дзвінок).

3. ОСОБЛИВОСТІ ОПЛАТИ ТА ДОСТАВКИ.

3.1 Всі передбачені особливості застерігаються умов оплати і регламент процесу доставки надані у вкладці "Доставка та оплата"

3.2 Покупець усвідомлює і приймає можливість події випадків, при яких доставка триватиме більше двох робочих днів або буде нездійсненна деякий час. Продавець не включає в свої зобов'язання відповідальність при непередбачених зобов'язаннях по оплаті заподіяної шкоди Покупцю в слідстві запізнілою доставки товарів. Якщо Покупець не задоволений передбачуваним терміном доставки, у нього є незаперечне право на відмови від заявки в той день, коли вона була оформлена.

4. ОСОБЛИВОСТІ ПЕРЕВІРКИ ЗАМОВЛЕННЯ.

4.1 Покупець повинен самостійно перевіряти наявну кількість і передбачуване якість доставленого товару в ході його отримання. Якщо виявляється продукт невідповідний обговореному замовленням, ми зобов'язуємося надати Вам новий за наш рахунок.

5. ГАРАНТІЙНИЙ ТЕРМІН.

5.1 Для подальшого запобігання виникненню непорозумінь, Покупцеві слід самому з'ясовувати і ідентіфіцоровать гарантійні терміни придбаної продукції у менеджера інтернет-магазину в процесі формування замовлення.

5.2. Гарантійний період, заявлений виробником товару бере початок з моменту видачі Покупцю на руки замовленого товару або з моменту фактичної відправки Покупцеві товару за допомогою кращою кур'єрської служби.

6. НАДАННЯ ЧЕКА.

6.1. Для отримання чека Покупець повинен вказати своє побажання при оформленні заявки на обраний товар або передбачувану послугу.

7. ПРИКІНЦЕВІ УМОВИ УГОДИ.

7.1 Продавець отримує безумовне право на зміну зазначених умов даної Угоди, зобов'язуючись оповістити Покупця про намір у зміні викладених даних за допомогою електронної пошти. Покупець дає безперечне згоду на отримання повідомлень подібного характеру.

7.2 Інтернет-магазин PamPamStudio гарантує забезпечення вільного доступу до умов цієї Угоди для Покупця.

8. ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ.

8.1 Продавець може зім'яти дані про матеріали, послуги і ціни, виставлених на сайті в будь-який час без попереднього оголошення або попереднього повідомлення про це.

8.2 Продавець не несе відповідальності за раптовий і не регламентований завдані збитки (враховуючи шкоду від призупинення бізнес-активності, втрати прибутку або зникнення даних), що з'явився в процесі перебування на сайті або відсутності можливості використовувати його.

PamPamStudio © 2020