МоваRussian Українська
МоваRussian Українська

Політика Безпеки

Адміністрація Інтернет-магазину PamPamStudio забезпечує гарантію абсолютної конфіденційності даних, отриманих при реєстрації.

Будь-яка інформація, зазначена в процесі реєстрації, захищається закритою базою даних. Інтернет-магазин PamPamstudio гарантує, що інформація, отримана при оформленні буде використана виключно з метою виконання замовлення. Реєстраційна інформація нам необхідна нам тільки для можливості зв'язку з вами наших менеджерів та можливості здійснення доставки за адресою.

Ставши зареєстрованим користувачем, Ви отримуєте можливість дізнаватися інформацію про нові надходження матеріалів, спеціальних програмах, акціях нашого магазину.

Якщо у Вас виникнуть непередбачені проблеми або питання щодо авторизації-реєстрації - відпишіться на адресу електронної пошти і наші фахівці прийдуть Вам на допомогу!

Зверніть увагу, що консультанти PamPamStudio ніколи не вимагають пред'явлення номера платіжної картки, Pin-коду, CVV-коду або іншої конфіденційної інформації.

Загальні положення:

1. Деякі з представлених на сайті об'єктів, представляють інтелектуальну власність PamPamStudio. Заборонено використання цих об'єктів без відома власників сайту.

2. На сайті присутні посилання переходу на інші сайти. Наша відповідальність не поширюється на відомості, розміщені на цих сайтах. Ми публікуємо посилання на них з метою надання зручності відвідувачам нашого сайту.

Безпека особистих відомостей:

1. Інтернет-магазин забезпечує гарантію, що отримані від Вас дані не буде віддані третім особам, за винятком випадків, які передбачені чинним законодавством України.

PamPamStudio © 2020