МоваRussian Українська
МоваRussian Українська
Металоконструкції

Металоконструкції

Метал - матеріал номер один в сучасній архітектурі, без нього не обходиться практично жодна споруда або конструкція в сучасному урбанізованому світі. Більшість будівель: вузького профілю використання, масштабного використання, приватні споруди об'єднує те, що в їх основі закладена металоконструкція:

  • Торгові майданчики, літні майданчики для барів і ресторанів, павільйон для торгівлі або кіоск;
  • Дах навісів для автомобілів і навіси над ганком, альтанки;
  • Металеві огорожі і паркани, ковані перила і решітки для вікон.

Задумали втілити в життя архітектурне творіння з використанням металоконструкції? Тоді Ви звернулися за адресою! Ми негайно виконаємо металоконструкцію будь-якої складності по вашому замовленню і оперативно доставимо за місцем призначення! Основоположними принципами в роботі нашої компанії є:

  • Відповідальність. Ви - наш клієнт, Ви - наше все, і ми несемо відповідальність за виконання Вашого замовлення (починаючи з Вашого звернення до повної здачі готової роботи);
  • Співвідношення ціна якість. Найбільш оптимальні ціни на ринку металоконструкцій в зіставленні з високою якістю виконання; Досвід як показник майстерності. Найбільш кваліфіковані співробітники, що мають гідний багаж досвіду, можуть втілити в життя найскладніші і вигадливі замовлення на зведення металоконструкцій; Модернізоване обладнання та сучасні технології - запорука успішного виробництва;
  • Задоволений клієнт повернеться не саме. Завдяки якісному сервісу наші клієнти не обтяжені пошуком нового виконавця металоконструкцій, а з радістю роблять повторні замовлення і неодмінно рекомендують своїм знайомим.
Відображати:
Сортування
Інші металоконструкції
Застосування виробів з металоконструкцій не обмежується парканами, козирками і навісами. Справжній художник по металу може створювати самі незвичайні речі з металу. Ми пропонуємо вам новий погляд на старі речі! вивіска реклама під старовину урни Мангали Лавочки і е..
1 650.00грн
Базовано на 0 відгуках.
Автонавіси, навіси
Навіс - невелика архітектурна конструкція, яка виконує захисні функції від природних явищ: дощу, граду, снігу, поривів вітру та опадаючих листя. Крім цього навіс служить декоративною прикрасою будь-якого двору, фасаду будинку. Найбільш функціональним і вигідним поєднання стане навіс, основою яког..
1 200.00грн
Базовано на 0 відгуках.
Альтанки
Альтанки являють собою дрібне архітектурна будова. Найбільш підходящим матеріалом для установки конструкції стане метал. Як міцне, зносостійке спорудження альтанка з металоконструкції буде відповідати критеріям і виконувати наступні функції: • Захист від негоди та інших кліматичних показників (..
1 100.00грн
Базовано на 0 відгуках.
Козиркі
Козирки - невеликі архітектурні прибудови до фасаду будівлі. Найчастіше козирки служать накриттям над вхідними, парадними дверима в будинок або як дах балконів. Металева конструкція козирка виступає показником: тривалого терміну служби; стійкості; ефективності експлуатації; ..
1 450.00грн
Базовано на 0 відгуках.
Літні майданчики
Металоконструкції мають широке застосування в нашому повсякденному житті. Особливо часто їх можна спостерігати на літніх майданчиках при кафе, ресторанах і барах. Люди, що ведуть бізнес чудово обізнані, що літні майданчики незамінні і необхідні для успішного просування своєї справи. Т..
1 500.00грн
Базовано на 0 відгуках.
Намети, Тенти, Кіоски
Намети, виконані з використанням корпусу з металоконструкції, практичні в своєму використанні і транспортуванні, зручно, швидко і просто переміщаються з одного місця на інше, оперативно встановлюються. Конструкції таких наметів багаті своєю різноманітністю і можуть бути представлені, як у відкрит..
1 200.00грн
Базовано на 0 відгуках.
Паркани, огорожі
Паркани і огорожі - найбільш часто зустрічаються конструкції в буденному звичного життя. Їх можна споглядати на всякої вулиці, огорожі можна бачити на кладовищах. Парканами прийнято окреслювати межі приватної території. За стилістичної формі виконання і необхідного якості матеріалів огорожі та па..
1 200.00грн
Базовано на 0 відгуках.
Решітки
Решітки є своєрідними стражами, що охороняють приміщення від несподіваного злому, проникнення всередину через вікно. Так само можуть бути протекторами перевірених дітей від фатальних нещасних випадків. Переконливим аргумент установки таких металоконструкцій, як грати на вікна буде для власників: ..
1 100.00грн
Базовано на 0 відгуках.
Сходи , Перила , Поручні
Сходи є не тільки функціональної конструкцією, але і безперечно багатим і шикарним доповнень будь-якого будинку або балкона. Самим довговічним, надійним і стійким матеріалом для виготовлення сходів, поручнів та перил виступає метал. Металеві сходи охоплюють ряд переважних показників щодо сходів з..
1 500.00грн
Базовано на 0 відгуках.

PamPamStudio © 2021