МоваRussian Українська
МоваRussian Українська
Підвісне крісло

Підвісне крісло

Хотілося б більше підкреслити елегантність і лиск вашого неповторного стилю в інтер'єру? Хочеться родзинки в плані доповнення образу квартири?

У нас для вас є пропозиція. Придбайте стильне і оригінальне крісло для відпочинку він буде залучати всіх своїм цікавим видом, красивим дизайном і комфортним використанням. Підкреслить неповторність вашого стилю, створить затишок для житла. Наші крісла дуже зручні, комфортні та стильні. Витримує колосальне навантаження до 180 кілограм. Виконані виключно з високоякісних матеріалів. Чудово підійдуть для віталень, стануть незамінною частиною даної території. Напрімет крісло підвісне куля, дозволить вам це відчути. Комфортний, зручний, цікавий. Напівкруглої форми, з прозорими стінками і оптимального розміру. Буде завершальним елементом і відмінним рішенням для вашого інтер'єру. З легкістю встановлюється в різній частині будинку на спеціальне кріплення, яке витримує дуже велике навантаження. Із задоволенням створить прекрасний і комфортний відпочинок для вас і вашої родини. Креативна ідея з покупної підвісного кулі - це правильний вибір, для людей які хочуть розслабляти і відпочивати від усього.

Чудовий подарунок для дитини!

Відображати:
Сортування
Підвісне крісло куля
Багато тисяч років тому були винайдені гойдалки і гамаки, на яких із задоволенням проводили час діти і дорослі. Однак є і більш вишукані способи здійнятися над землею. Одна з таких речей - підвісне крісло куля, яка може прикрасити дитячу, простір в саду, спальні, вітальні ... Це досить сміливе рі..
27 000.00грн
Базовано на 1 відгуках.

PamPamStudio © 2020