МоваRussian Українська
МоваRussian Українська
Мармурова крихта

Мармурова крихта

Відображати:
Сортування
Мармурова крихта чорна 5-8 мм
Прагнення людини до екологічного способу життя і бажання споглядати природу в її прояві дозволяє по праву називати натуральні камені лідерами у сфері декоративного мистецтва. Одним з таких каменів є мармурова крихта природної необробленої форми із загостреними кутами. Мармуровий щебінь безтурботн..
10.50грн
Базовано на 0 відгуках.
Мраморная крошка • красная Верона 5-8 мм
Крихта мармурова - кристалічна зерниста порода природного походження. У своєму природному вигляді крихта мармурова - це з'єднання мінералів, таких як карбонат кальцію і магнію, що є запорукою екологічної чистоти. Камінь має свій натуральний вигляд остроугольной форми. Характеристика декоратив..
10.60грн
Базовано на 0 відгуках.
Натуральний камінь Мармурова крихта Верона 8-12 мм
Крихта мармурова - природний, необроблений камінь незграбною, гострої форми. Один з найбільш незамінних декоративних матеріалів при складанні композицій на ландшафті. Екологічно чистий за своєю природою, цей камінь безтурботний, тому флорі і фауні жодним чином не шкодить. Характеристика крихт..
10.60грн
Базовано на 0 відгуках.
Чорна декоративна мармурова крихта (щебінь) 12-16 мм
Мармурова крихта - природно виник камінь з мармурової породи чорного відтінку. Щебінь гострий за своєю формою та міцний за структурою. У слідстві найвищого показника екологічного стандарту крихта мармурова набула популярності в середовищі дизайнерів інтер'єрів, архітекторів і ландшафтних декорато..
10.50грн
Базовано на 0 відгуках.
Щебінь декоративний Мармурова крихта біла Каррара 5-8 мм
Декоративна крихта -це природний, натуральний камінь, який має необроблену форму і відмінно підходить для промислових цілей. Мармуровою крихтою даної фракції прикрашають підлогу, сходи і багато іншого. Можна створити цікавий візерунок за допомогою іншої крихти такий же фракції. . Володіє низьким ..
10.60грн
Базовано на 0 відгуках.
Крихта кварцова
Характеристика: Розмір: 5-10 мм Країна походження: Україна ..
10.00грн
Базовано на 0 відгуках.

PamPamStudio © 2020