МоваRussian Українська
МоваRussian Українська
Мармурова крихта

Мармурова крихта

Декоративна мармурова крихта представлена ​​у формі каменю з не окатанного краями (гострими кутами) натурального походження. Камінь міцний від природи і екологічно безпечний. Широке застосування декоративної крихти в мистецтві ландшафтного дизайну обумовлено небувалим різноманітністю фракцій каменю (від самої дрібної крихти до більш великої) і його барв проявами. Найчастіше мармурова крихта застосовується для:
• осипання газонів, клумб, доріжок, визнав;
• Викладання композицій на ландшафті;
• Оформлення стін як всередині, так і зовні;
• Оздоблення таких архітектурних елементів, як: сходи, підвіконня, сходи;
• Лиття стільниць та підлог;
• Створення штучного каменю як його основа.
Декоративна мармурова крихта є незамінним елементів в будівництві і дизайні. Завдяки своєму природному походженню має корисні натуралістичними властивостями, настільки затребуваними в сучасному світі, заповненому штучними і модифікованими елементами. Виділяються такі основоположні якості натурального каменю:
• Міцність структури, що робить його мало сприйнятливим до руйнівних впливів середовища оточення;
• Мінеральний склад каменю безпечний і нерадіоактивний;
• Здатність утримувати вологу служить резервним джерелом рідини для рослин.  
                                                           Вдалого вибору і успішних покупок!

Відображати:
Сортування
Біла мармурова крихта 12-16 мм
Мармурова біла крихта - натуральний камінь, природний камінь. Його найбільш часто використовують з метою створення різних композицій для ландшафтного дизайну завдяки таким природним унікальним характеристикам, як: міцність, простота в застосуванні, виняткова корисність. Цей природний камінь широк..
12.50грн
Базовано на 0 відгуках.
Декоративна мармурова крихта (щебінь) білосніжна Тасос 10-15 мм
Особливу популярність на практиці сучасного декору інтер'єрів та ландшафтному дизайні придбала природна натуральна крихта біла мармурова Тассос. Популярність цього декоративного каменю виражається корисними в практичному сенсі цього слова та естетичними властивостями. Мармурова натуральна крихта ..
6.00грн
Базовано на 0 відгуках.
Декоративна мармурова крихта червона Верона 12-16 мм
Розбавте сірі будні мармуровою крихтою декоративної Верона 12-16 мм Мармурова крихта - це стійкий до зовнішніх впливів і екологічно чистий натуральний камінь. Має природний необроблений вид з гострими кутами, що надає формі природності. Характеристика декоративної мармурової крихти: ..
18.00грн
Базовано на 0 відгуках.
Декоративний камінь мармурова крихта (щебінь) чорна 8-12 мм
Мармурова крихта -камінь натурального походження природного чорного забарвлення. Крихітка має гострокутну необроблену форму і міцне структурна будова. У зв'язку з високим еко показником досить поширена серед архітекторів, ландшафтних декораторів і дизайнерів інтер'єрів: Насичений чорний к..
10.50грн
Базовано на 0 відгуках.
Колотий білий мармур Каррара 30-40 мм
Мармурова декоративна колота галька є повністю природним натуральним декоративним каменем. Цей колотий білий камінь визнаний екологічно чистим. Він має дуже міцний склад, тому практично не зношується. Мармуровий колотий камінь не вигоряє на сонці і витримує великі перепади температури, при цьому ..
6.25грн
Базовано на 0 відгуках.
Кольорова крихта мармурова жовта Сієна 8-12 мм
Мармуровий декоративний кольоровий натуральний природний камінь. Розміри фракцій 8 - 12 мм. Ця мармурова крихта, подарує унікальну можливість створити дизайнерський шедевр. Крошка цього відтінку ідеально підходить для оформлення, як домашнього інтер'єру, так і ландшафтного дизайну. При оформленні..
7.25грн
Базовано на 0 відгуках.
Крихта мармурова зелена Альпі 8-12 мм
Декоративна крихта з мармуру часто використовується для облаштування мармуровобілі музичних і полімерних покриттів для підлоги. Технологія застосування мармуру в якості підлогового покриття перевірено століттями і не старіє. На даний момент підлоги з мармуру популярні завдяки високій надійності, ..
16.00грн
Базовано на 0 відгуках.
Мармурова крихта (щебінь), декоративна чорна 3-5 мм
Натуральні камені являють собою оптимальний і якісний будівельний матеріал. Архітектори сучасники воліють працювати з виключно надійними, перевіреними часом і особистим досвідом матеріалами. Якраз тому мармурова крихта вважається актуальним вибором як в будівництві, архітектурі, так і в промислов..
10.50грн
Базовано на 0 відгуках.
Мармурова крихта біла 8-12 мм
Мармурова натуральна декоративна природна крихта є екологічно чистим каменем. Його застосовують у різних сферах декору оформлення інтер'єру та ландшафтному дизайні. Камені цієї фракції ідеально підходить для облаштування присадибної ділянки. Цим натуральним каменем викладають доріжки, облаштовує ..
10.60грн
Базовано на 0 відгуках.
Мармурова крихта біла Каррара 3-5 мм
 Мармуровий натуральний декоративний природний щебінь, є екологічно чистим. Його застосовують у різних сферах декору дизайну. Цей щебінь застосовується при оформленні інтер'єру і ландшафтному дизайні. Камені даної фракції ідеально підходять для облаштування присадибної ділянки. Цим натуральн..
10.60грн
Базовано на 0 відгуках.
Мармурова крихта біла Тасос 8-12 мм
Завдяки своїй міцності і особливому натуральному складу цей натуральний камінь все частіше стає улюбленим матеріалом дизайнерів. Мармурова крихта Тассос, визнана екологічно чистим, безпечним каменем. Вона має округлу, гладку поверхню, що робить його більш практичним і привабливим в дизайнерських ..
11.00грн
Базовано на 0 відгуках.
Мармурова крихта декоративна жовта Сієна 12-16 мм
Хай сонце так любить вас, як ... Натуральний декоративний природний камінь мармурова крихта декоративна, є незамінним елементом оформлення домашнього інтер'єру та ландшафту сучасного дизайну. Цей камінь визнаний одним з лідируючих в дизайнерських роботах, завдяки своєму яскравому відтінку. Ця..
12.30грн
Базовано на 0 відгуках.
Мармурова крихта декоративна зелена Альпі 12-16 мм
Мармурова крихта являє собою декоративний матеріал для реалізації будь-ландшафтної композиції. Це відмінний фон для рослин не тільки в літньому, а й зимовому саду. Прикрасити мармуровою крихтою можливо квіти, що ростуть як в горщику, так і в грунті. Зелений колір універсальний, крихта може викори..
11.80грн
Базовано на 0 відгуках.
Мармурова крихта зелена Альпі 1-3 мм
Мармурова крихта являє собою дрібні частинки, що залишаються після обробки великих блоків мармуру. Матеріал стає все популярнішим і використовується для багатьох цілей. У тому числі і для виробництва рельєфних музичних штукатурок. Дрібна зелена мармурова крихта оптимальна для облаштування фасадно..
7.00грн
Базовано на 0 відгуках.
Мармурова крихта кольорова Коралова 12-16 мм
Декоративна природна натуральна крихта з ніжним відтінком. Це натуральний природний декоративний камень.Камень дуже міцний за своїм складом. Галька мармурова з рожевим ніжним відтінком - це повністю екологічно чистий, натуральний декоративний камінь. Його найчастіше застосовують у сучасному к..
10.60грн
Базовано на 0 відгуках.

PamPamStudio © 2020