МоваRussian Українська
МоваRussian Українська
Мармурова галька

Мармурова галька

Мармурова галька - це натуральний камінь, який використовують в цілях декору. Цей камінь відрізняється особливою міцністю. Завдяки м'якості гальки, можна отримати матеріали будь-якої довільної форми. Цей незвичайний камінь використовують в самих різних дизайнерських проектах. Цей природний камінь є дуже міцним за своїм складом, до того ж його визнали екологічно чистим. Найчастіше ці камені застосовують в ландшафтному дизайні. Це відповідний абсолютно природний матеріал для садових покриттів: він є відмінним колірним фоном для Ваших рослин, що існують як в грунті, так і в горщиках. Колір каменів можна підібрати по своєрідним якостям: У тон рослинам або контейнерів. Можна виділити потрібний елемент. Мармурова галька буде органічно і незвично виглядати на Вашій ділянці. Їй можна благоустроїти доріжки, клумби, викласти акуратну окантовку навколо дерев, викласти водойму або декоративний басейн. До того ж цей камінь легко чистити і мити. Відмінне рішення для вашого саду!
• Збільшує економічність поливу;
• робить ділянку більш світлим і привабливим.
• має глянсову поверхню;
• порівняно невелика ціна;
Використовуючи декоративну гальку можна швидко перетворити свою ділянку. Він буде виглядати доглянуто креативно і оригінально. У нас ви можете замовити і придбати камені різного розміру. Ми будемо раді враховувати і виконувати будь-які Ваші побажання.

Відображати:
Сортування
Ангельський камінь декоративний зелений 50-100 мм
Ангельський камінь отримав свою назву завдяки незвичайному забарвленню. Галька зеленого кольору переливається білими відтінками і смугами. Це природний камінь, приємною окатанной форми. Кожен камінчик - це гладко обтесані овал і може використовуватися навіть в декількох одиницях в якості прикраси..
22.33грн
Базовано на 0 відгуках.
Білосніжна галька мармурова Тасос 20-40 мм
Мармурова галька білосніжна Тассос, 20 - 40 міліметрів, знайшла особливу популярність на практиці декору домашнього інтер'єр і ландшафту. Завдяки своїй міцності і особливому натуральному складу цей камінь все частіше стає улюбленим матеріалом дизайнерів. Мармурова галька Тассос, визнана екологічн..
18.00грн
Базовано на 0 відгуках.
Галька в інтер'єрі червона мармурова Верона 7-15 мм
Декоративна галька для ландшафтного дизайну та інтер'єру прекрасно знаходить відповідність з колірною гамою різних вазонів. Також мармурова галька відкриває більше можливості для дизайну саду, а також для захисту рослин від великої кількості вологи і і зростання всякого роду бур'янів. Якщо викори..
26.00грн
Базовано на 0 відгуках.
Галька жовта мармурова Морі 7-15 мм
Галька мармурова Морі - це повністю натуральний, декоративний камінь. Він має окатанную форму, без будь-яких гострих кутів. Декоративна мармурова галька - це екологічно чистий камінь. (7-15 м). Його найчастіше застосовують у сучасному класичному інтер'єрі для незвичайного і креативного прикраси в..
25.00грн
Базовано на 0 відгуках.
Галька мармурова біла Каррара 40-60 мм
Мармурова галька стала вже класичним декоративною прикрасою будь-якого ландшафту і наймоднішого інтер'єру. Натуральний камінь має неокатаннимі форму, яскравий білий колір, що не змінюється при намоканні, і гладку структуру. Характеристика мармурової гальки декоративної: • Природний колір ка..
14.00грн
Базовано на 0 відгуках.
Галька мармурова зелена Альпі 25-40 мм
Для втілення різноманітних проектів в ландшафтному дизайні декоративні камені з мармуру набувають все більшого значенні. Привабливий зовнішній вигляд - не єдина перевага: • Смарагдовий колір гальки здатний підкреслити індивідуальність і привабливість навіть самого вишуканого і ексклюзивного..
17.00грн
Базовано на 0 відгуках.
Галька мармурова Зелена Альпі 60-100 мм
Мармурова галька зеленого кольору - це оптимальне рішення для багатьох проектів ландшафтного дизайну. І це не є чимось дивним, так як камінь володіє цілим рядом переваг: • Насичений смарагдовий колір зможе підкреслити ексклюзивність будь-якого проекту в ландшафті; • Використання сполучень дек..
18.00грн
Базовано на 0 відгуках.
Галька мармурова червона Верона 15-25 мм
Натуральна галька все регулярніше застосовують в дизайнерських рішеннях інтер'єру внутрішніх приміщень, а також в ландшафті паркових зон і садових ділянок, так як природний декоративний камінь, такий як галька мармурова Верона, пропонує велику кількість переваг: • застосовуючи натуральний декор..
26.00грн
Базовано на 0 відгуках.
Галька мармурова червона Верона 40-60 мм
Декоративний камінь галька мармурова Верона 40-60 мм має відмінні характеристики, які дають великі можливості в облаштуванні садів і паркових територій, декоративної облицюванні клумб, вазонів і доріжок. Мармурову гальку ще використовують для обрамлення периметра будівлі, уздовж газонів і окружно..
26.00грн
Базовано на 0 відгуках.
Галька мармурова червона Верона 60-100мм
Здавна камені використовувалися для прикраси садів і паркових територій. У багатьох культурах, в різних частинах світу камені різного походження, форми і структури застосовувалися для облагороджування різного роду ділянок з будівлями та без. Найчастіше така прикраса декоративної галькою було дост..
26.00грн
Базовано на 0 відгуках.
Галька мраморная красная Верона 25-40 мм Камни для ландшафтного дизайна
Природні камені для дають можливість особливим чином виділити власну унікальність і естетичну цінність кожного будови. Натуральна мармурова галька для ландшафтного дизайну та декорування не потребують особливого обслуговуванні і догляді, дають рослинам можливість мати необхідну життєдіяльності во..
26.00грн
Базовано на 0 відгуках.
Галька мраморная красная Верона 4-8 мм
Це повністю натуральний декоративний камінь, до того ж екологічно чистий і природний.   Характеристика натурального декоративного червоного каменю:   Колір: рожево - червоний. Розмір фракцій: від 4 мм, до 8 мм. Країна виробник: Італія. Мармурово отт..
26.00грн
Базовано на 0 відгуках.
Декоративна галька мармурова біла Каррара 25-40 мм.
Застосування в практиці декору інтер'єрів та дизайні ландшафтів знайшов натуральний камінь гладкою окатанной форми - мармурова галька. Така популярність обумовлюється корисними в практичному сенсі і естетичними властивостями даного каменю. Декоративна галька Каррара за своєю природою має сніжно б..
22.00грн
Базовано на 0 відгуках.
Декоративна галька мармурова зелена Альпі 15-25 мм
Мармурова галька зеленого кольору - все частіше застосовується ландшафтними дизайнерами для прикраси своїх проектів. У декоративної гальки є ряд власних переваг. По-перше, це натуральний камінь природного походження. По-друге, використання гальки в якості декору дозволяє максимально знизити час д..
18.00грн
Базовано на 0 відгуках.
Декоративний камінь галька мармурова біла Каррара 15-25 мм
Мармурова галька - камінь декоративний, що володіє корисними природними властивостями натурального каменю. Завоював прихильність дизайнерів і декораторів завдяки своєму білосніжному, нефарбованому увазі і практичності у використанні. Характеристики мармурової гальки декоративної: • Колір ка..
22.00грн
Базовано на 0 відгуках.

PamPamStudio © 2020