МоваRussian Українська
МоваRussian Українська

Про нас

PamPamStudio - компанія, яка підтверджує високий статус і лідируючі позиції на ринку не словом, а ділом. Основоположним аспектом в політиці роботи Нашої компанії є робота виключно з продукцією і матеріалами вищої якості. Ми працюємо з сировиною як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва. Довгі і продуктивні партнерські відносини з іноземними виробниками дозволяють не тільки збільшувати ринкову конкурентоспроможність, але і виводять надавану продукцію на першокласний рівень якості. Реалізоване нами сировину і матеріали здатні тривалий час зберігати свої властивості і не падати в якісному показнику, так як доставка і відвантаження відбуваються оперативно, і для зберігання передбачені автоматизовані опалювальні складські приміщення. Вигідне місцезнаходження складу в м.Київ дає можливість економити витрати на транспортування і час наших замовників.

PamPamStudio - компанія, де працюють тільки професіонали. Наших співробітників відрізняє те, що вони люблять свою роботу і завжди готові розвиватися. Менеджери компанії в будь-який момент готові викласти точну і повну інформацію про сировині і матеріалах, їх технічні характеристики, про конкурентних властивості товарів, про формування ціни. Індивідуальність у підході до кожного клієнта - показник відмінної сервісу компанії. Ми завжди враховуємо всі потреби замовників, специфіку вимог. Клієнт - наше все, і Ми з готовністю це підтверджуємо:

  • Якщо Ви не впевнені в якості сировини, ми готові надати зразки для перевірки на виробництві.
  • Якщо Ви вибрали підходящий матеріал, ми з радістю запропонуємо Вам доставку і виконаємо її оперативно.
  • Якщо Вам сподобалося співпрацювати з нами, ми неодмінно підберемо для Вас оптимальну цінову політику і обмовимо найбільш прийнятний спосіб оплати.

PamPamStudio за час діяльності показала себе, як компанія, на яку можна покластися у всіх аспектах роботи. Вважаємо щирі сподівання на продуктивне, тривале і приємну співпрацю.

PamPamStudio © 2020